Min vecka


Ett sett fransar jag gjorde idag / ett pressutskick från bästa vass PR!
TISDAG: idag har jag Iris och Amalia varit på NA-KD outleten i Borås hela dagen och därefter hängde vi lite i Borås innan jag åkte och jobbade. Nu ligger jag i min säng i Tjuvkil efter ha myst med valparna en stund!
ONSDAG: vaknar i Tjuvkil och ska ha mysmorgon med valpisarna och mamma, därefter jobb på salongen tills halv 7 och då åker jag och hämtar upp Fanny och därefter blir de krök och utgång!
TORSDAG: kommer troligtvis vakna upp lite bakis men blir en väldigt lugn förmiddag så de är skönt men blir jobb på eftermiddagen.
FREDAG: skulle egentligen jobbat men fick avbokning så jag ska hem till min lägenhet och packa flyttlådor. Därefter på kvällen ska ja hänga med några tjejkompisar!
LÖRDAG: ska hem till Amalia tidigt för att fixa oss alla tjejer tillsammans och därefter fira Amalias 20 års dag och sen gå på en "utomhus fest" i Kungälvs parken!
SÖNDAG: absolut inga planer men kommer förhoppningsvis bara ligga hemma i sängen och ta de lungt och äta godis hehe.